دکتر فتح‌الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و هیئت همراه از مجموعه فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت‌های فناور مستقر در پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس بازدید بعمل آوردند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم: تقویت و تشویق روحیه‌ی خودباوری در متخصصین و جوانان کشور امری ضروری است

28 02 2022

به گزراش روابط عمومی پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و هیئت همراه از پروژه‌های عمرانی و برخی دستاوردهای شرکت‌های فناور مستقر در پارک که در زمینه‌های گوناگون از جمله تولید ماهی و میگوی خشک، تکثیر و پرورش ماهیان زینتی آب شور، تولید مواد آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و آی‌تی مشغول به فعالیت هستند، بازدید کردند.

در جریان بازدید فناوران ضمن معرفی محصولات و دستاورهای خود خواستار برخی حمایت‌های معنوی از سوی سازمان منطقه آزاد قشم شدند.

محمد شریف رنجبر رئیس پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس ضمن قدردانی از حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و هیئت همراه، به ذکر فعالیت‌های اخیر پارک پیرامون پروژه‌های عمرانی، پیشرفت شرکت‌های فناور، افزایش بودجه و ... پرداخت و با اشاره به مزایا و پتانسیل‌های موجود جهت توسعه فعالیت‌های زیست فناورانه در این پارک و همچنین جزیره‌ی قشم اظهار داشت: قشم یکی از بهترین مکان‌ها در کشور است که می تواند در حوزه‌ی زیست‌فناوری خصوصاً بیوتکنولوژی دریا فعالیت گسترده‌ای داشته باشد. 

فتح‌الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به ضروریت و اهمیت نیاز به علم و دانش بیان نمود: پارک‌های علم و فناوری حلقه‌ی اتصال علم و عملیات هستند که  می‌توانند پاسخگوی رفع بسیاری از نیازهای علمی کشور باشند.

ایشان یکی از محورهای اصلی سازمان منطقه آزاد قشم را تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان عنوان نمود و در ادامه گفت: پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس بهترین مکان برای رشد ایده‌ها در جزیره است که می‌بایست مورد توجه ویژه‌ی مسئولین منطقه قرار گیرد.

گفتنی است وی ضمن تشکر از زحمات رئیس و سایر مسئولین پارک زیست فناوری خلیج‌فارس که نقش بسزایی را در توسعه و پیشرفت این پارک ایفا نموده اند اظهار داشت: تقویت و تشویق روحیه خودباوری در متخصصین و جوانان کشور امری ضروری است و  آمادگی آن سازمان را برای هر گونه همکاری و حمایت در راستای توسعه‌ی پارک و شرکت‌های فناور و دانش بنیان اعلام نمود.

 

 

 

آخرین‌ها

20 05 2024

انالله و اناالیه راجعون؛ رییس جمهور و یارانش آسمانی شدند

رییس جمهور و یارانش آسمانی شدند

158654
20 05 2024

سخنرانی دکتر مایکل ازبورن استاد دانشکده آموزش دانشگاه گلاسگو

سخنرانی دکتر مایکل ازبورن 

79284
18 05 2024

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت توسعه دانش فراساحل...

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت توسعه دانش فراساحل مکران

91911
18 05 2024

انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت دانش بنیان تأمین پتروکالای قشم عضو پارک زیست...

فاهم نامه همکاری شرکت دانش بنیان تأمین پتروکالای قشم و شرکت توسعه فناوری عصر نانو در رویداد بین المللی همتا یابی اقتصاد دریا محور 

116126
14 05 2024

حضور فعال شرکتهای دانش بنیان عضو پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم در نخستین...

شرکتهای دانش بنیان عضو پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم در نخستین رویداد بین المللی همتا یابی در اقتصاد دریا محور ایران با محوریت...

131407
15 05 2024

آغاز نخستین رویداد بین المللی همتایابی «اقتصاد دریا محور» در قشم

نخستین رویداد بین المللی همتایابی «اقتصاد دریا محور» در قشم

104773
08 05 2024

برگزاری نمایشگاه هجدمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

نمایشگاه هجدمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برگزاری می گردد

116187
26 04 2024

گزارش تصویری بازدید سرلشکر رحیم صفوی و دکتر عادل پیغامی مدیر عامل سازمان...

بازدید سرلشکر رحیم صفوی و دکتر عادل پیغامی و هیأت همراه از پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم

172370
13 03 2024

دیدار رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم بهمراه سایر مسئولین و کارکنان با...

همزمان با ماه مبارک رمضان دکتر محمد شریف رنجبر رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم به همراه معاون فناوری و پشتیبانی و چندتن دیگر از...

149961
11 03 2024

در راستای تجاری سازی فناوری های حاصل از تحقیقات کشاورزی و علوم شیلاتی: انعقاد...

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه تأسیس و راه اندازی مرکز رشد علوم شیلاتی هرمزگان

192254