مراسم تجلیل از معلمان بخش شهاب شهرستان قشم به میزبانی پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار شد.

مراسم تجلیل از معلمان بخش شهاب شهرستان قشم به میزبانی پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار شد.


مراسم بزرگداشت مقام معلم و تقدیر از معلمان بخش شهاب شهرستان قشم با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان در سالن همایش پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان قشم ضمن قدردانی از رئیس آموزش و پرورش بخش شهاب در برگزاری این گردهمایی باشکوه و تبریک ایام پرفیض ماه شعبان، برکات و فضلیت های این ماه عزیز را برشمرد و از آن به عنوان ماه رحمت و رضوان الهی یاد نمود. وی با بیان این که پیامبر اسلام (ص) در این ماه جز اندکی از شب، مشغول عبادت بود گفت: همه ما باید در این ایام فرخنده برای کسب رضایت الهی تلاش کنیم.

فرماندار شهرستان قشم نیز با اشاره به یاد و خاطره استاد مطهری و بیان این که اندیشه ها و آثار وی در جامعه فرهنگی و آموزشی ما تأثیر بسزا داشته است،  به نقش معلم در حوزه­های فرهنگی و اجتماعی پرداخت و گفت معلمان علاوه بر آموزش دانش آموزان باید تعلیم فکری و معنوی آنان را در زمرة اهداف خود قرار دهند و چگونه زندگی کردن را به آنها بیاموزند.

در ادامه این مراسم رئیس آموزش و پرورش بخش شهاب ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم و قدردانی ویژه از رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس به خاطر حمایت همه جانبه و برگزاری مراسم از کسب رتبه های برتر استانی توسط دانش آموزان بخش شهاب در عرصه های قرائت قرآن، فرهنگی، گردشگری، صیادی و ... خبر داد و از زحمات معلمان دلسوز و سخت کوش و همچنین همدلی خیرین بزرگوار بومی و غیر بومی تشکر و قدردانی نمود. وی همچنین افزود در سال حمایت از کالای ایرانی همه ما باید در اجرایی نمودن این امر مهم تلاش کنیم و الگوی دانش آموزان در این امر باشیم.

در بخش پایانی مراسم، تعدادی از خانوادهای شهدای فرهنگی، بازنشستگان فرهنگی و پرسنل
 آموزش و پرورش بخش شهاب مورد تکریم و  تجلیل قرار گرفتند و از جانب پارک زیست فناوری خلیج فارس به معلمین نمونه هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

در این مراسم بخشدار شهرستان قشم، رئیس شورای شهر سوزا، رئیس اداره حراست آموزش و پرورش بندرعباس، فرمانده سپاه قشم و جمعی از خیرین و معلمان و فرهنگیان نیز حضور داشتند.