برگزاری اولین سمینار علمی - پژوهشی دانش آموزشی قشم توسط پارک زیست فناوری خلیج فارس

برگزاری اولین سمینار علمی - پژوهشی دانش آموزشی قشم توسط پارک زیست فناوری خلیج فارس


 

برگزاری اولین سمینار علمی - پژوهشی دانش آموزشی قشم در تاریخ 24 آذر ماه 95 توسط پارک زیست فناوری خلیج فارس

 

اولین سمینار علمی - پژوهشی دانش آموزشی قشم با حضور فرمانداری، فرماندهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، حوزة معاونت فرهنگی، هنری سازمان منطقه آزاد قشم، ژئو پارک، رئیس آموزش و پرورش مرکزی، رئیس آموزش و پرورش بخش شهاب و جمعی از معلمان و فرهنگیان جزیره توسط پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار گردید.

در این مراسم آقای پور اشرف رئیس آموزش و پرورش مرکزی ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر و قدردانی از مساعدت کلیة مسئولین و کارکنان پارک زیست فناوری خلیج فارس، در خصوص لزوم تدوین برنامه های آموزشی منسجم تر و سیاست گذاری برگرفته از واقعیتهای موجود در جامعه و استفاده بیشتر از آموزش های عملی تأکید نمودند.

این سمینار فرصتی را برای دانش آموزان فراهم آورد که بتوانند مقالات علمی و پژوهشی خود را ارائه دهند و در پایان از دانش آموزان ممتاز دارای مقام های برتر کشوری و استانی در زمینه های مختلف فرهنگی و علمی نیز تقدیر شد.

هدف از برگزاری این سمینار بزرگداشت مقام معلم، گردهمایی معلمان و  فرهنگیان و مسئولان شهرستان قشم در کنار هم و ایجاد انگیزه بیشتر در معلمان و دانش آموزان به ویژه در عرصه فعالیت های علمی، فرهنگی و پرورشی بود.