فراخوان استقرار در اولین مرکز تخصصی نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران

فراخوان استقرار در اولین مرکز تخصصی نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران


 
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، مرکز ملی نوآوری فناوری‌های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اولین و تنها مرکز تخصصی در حوزه فناوری‌های ورزشی کشور است و حامی و تسهیلگر خلق و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا افراد خلاق و نوآور، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و بخش خصوصی است. در این مرکز تلاش می‌شود تا بستر مناسبي براي تبديل ایده‌های جوانان كشور به کسب‌وکارهای ورزشی فراهم شود و پس از تبديل ايده به کسب‌وکار، زمينه جذب سرمايه و توسعه استارتاپ هاي حوزه ورزش را فراهم آوریم.
بدین منظور مرکز ملی نوآوری فناوری‌های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی به‌منظور حمایت از نوآوران با ايجاد محيطي مناسب زمينه ارائه امكانات و خدمات ذیل را فراهم نموده است.
  • فضای کار اشتراکی رایگان
  • مشاوره تخصصی و مربیگری‌ توسط صاحبان کسب‌وکار
  • آموزش‌های تخصصی کسب‌وکار
  • تسهيلات مالي بلاعوض
  • امكانات آزمايشگاهي
  •  بازاریابی و تبلیغات و استفاده از امكانات شبكه همكار و گروه سازی
 بر اساس این گزارش برای مرحله اول استقرار، علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از این خدمات می‌توانند تا تاریخ 97/2/15 نسبت به تکمیل فرم‌ها (استارت آپ یا شرکت) اقدام نمایند.
همچنین برای دریافت فرم‌های درخواست پذیرش به نشانی "مرکز تخصصی در حوزه فناوری‌های ورزشی کشور" و یا وب سایت پژوهشگاه " مراجعه نموده وجهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند.
 88904187، 88923709،88909509، داخلی 456،442 و 451
نشانی: تهران- میدان هفت‌تیر، خیابان کریم‌خان زند، ابتدای خیابان آبان (عضدی) شمالی. پلاک 76 طبقه 4