سازمان منطقه آزاد آماده همکاری با شرکتهای دانش بنیان است

در نشست مشترک رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و سرپرست مدیریت غذا و دارو، مسائل و مشکلات شرکت های مستقر در پارک زیست فناوری خیج فارس بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک زیست فناوری خلیج فارس پیرو جلسه اخیر رئیس و کارشناسان پارک زیست فناوری خلیج فارس با مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک که به منظور حل مسائل و معضلات شرکتها برگزار شده بود (کلیک کنید)http://pgbp.ir/home/- روز شنبه پنجم مردادماه نشستی با حضور دکتر محمد شریف رنجبر رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس، مهندس حمید رضا مومنی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و مهندس نسرین نانوایی سرپرست مدیریت غذا و دارو در دفتر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

دکتر رنجبر در این نشست مسائل و مشکلات شرکت های فناور مستقر در پارک را تشریح کرد و افزود: یکی از معضلات اساسی این شرکت ها، مواجهه با شرایط دشوار صدور مجوزها است که متاسفانه این امر مشکلات بسیاری برای ادامه فعالیت این پژوهشگران که نقش بسزایی در رشد و ارتقای صنعت کشور و هچنین جزیره قشم دارند ایجاد کرده است.

در ادامه، مهندس مومنی ضمن تشکر از تلاش ها و پیگیری های مستمر رئیس پارک در پیشبرد اهداف پارک و حل معضلات شرکت های فناور،  فعالیت این شرکت ها را تمجید کرد و افزود: وجود شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور و حضور چنین متخصصان پرتلاش و باتجربه ای در جزیره قشم امری قابل توجه و حائز اهمیت است که باید به آن پرداخته شود.

مومنی ادامه داد: مساعدت و همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت های تابعه با این پژوهشگران از افتخارت سازمان است. وی دستورات لازم برای مساعدت و همکاری با شرکت های فناور مستقر در پارک زیست فناوری خلیج فارس و پیگیری امورات این شرکت ها را صادر کرد.

در پایان این نشست مقرر شد متعاقبا جلسه ای مشترک با حضور رئیس و کارشناسان پارک زیست فناوری خلیج فارس و مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک و همچنین مدیران شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد قشم در راستای بررسی مسائل و موضوعات شرکت های فناور در محل پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار شود.