سازمان منطقه آزاد آماده همکاری با شرکتهای دانش بنیان است

سازمان منطقه آزاد آماده همکاری با شرکتهای دانش بنیان است


در نشست مشترک رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و سرپرست مدیریت غذا و دارو، مسائل و مشکلات شرکت های مستقر در پارک زیست فناوری خیج فارس بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک زیست فناوری خلیج فارس پیرو جلسه اخیر رئیس و کارشناسان پارک زیست فناوری خلیج فارس با مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک که به منظور حل مسائل و معضلات شرکتها برگزار شده بود (کلیک کنید)http://pgbp.ir/home/- روز شنبه پنجم مردادماه نشستی با حضور دکتر محمد شریف رنجبر رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس، مهندس حمید رضا مومنی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و مهندس نسرین نانوایی سرپرست مدیریت غذا و دارو در دفتر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

دکتر رنجبر در این نشست مسائل و مشکلات شرکت های فناور مستقر در پارک را تشریح کرد و افزود: یکی از معضلات اساسی این شرکت ها، مواجهه با شرایط دشوار صدور مجوزها است که متاسفانه این امر مشکلات بسیاری برای ادامه فعالیت این پژوهشگران که نقش بسزایی در رشد و ارتقای صنعت کشور و هچنین جزیره قشم دارند ایجاد کرده است.

در ادامه، مهندس مومنی ضمن تشکر از تلاش ها و پیگیری های مستمر رئیس پارک در پیشبرد اهداف پارک و حل معضلات شرکت های فناور،  فعالیت این شرکت ها را تمجید کرد و افزود: وجود شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور و حضور چنین متخصصان پرتلاش و باتجربه ای در جزیره قشم امری قابل توجه و حائز اهمیت است که باید به آن پرداخته شود.

مومنی ادامه داد: مساعدت و همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت های تابعه با این پژوهشگران از افتخارت سازمان است. وی دستورات لازم برای مساعدت و همکاری با شرکت های فناور مستقر در پارک زیست فناوری خلیج فارس و پیگیری امورات این شرکت ها را صادر کرد.

در پایان این نشست مقرر شد متعاقبا جلسه ای مشترک با حضور رئیس و کارشناسان پارک زیست فناوری خلیج فارس و مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک و همچنین مدیران شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد قشم در راستای بررسی مسائل و موضوعات شرکت های فناور در محل پارک زیست فناوری خلیج فارس برگزار شود.