آمیزه نوید دهنده ای از اشتراک گذاری دانش و نیز آشنایی با فرهنگ روسی

آمیزه نوید دهنده ای از اشتراک گذاری دانش و نیز آشنایی با فرهنگ روسی 

 

شرکت در کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری) 2016  19 الی 22 سپتامبر( فرصتی برای اشتراک گذاری دانش و همچنین فرصت عالی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ روسی است...

 

 

جمعی از نمایندگان هیأت برگزار کننده سی و دومین کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری در مسکو(روسیه) به منظور تدارک برنامه های کنفرانس مذکور با ستاد IASP در مالاگا دیدار کردند.

این کنفرانس به میزبانی سه پارک Skolkovo Technopark, Technopark Stogine , Msu Technopark  با موضوع " تفکر جهانی، ارتباط جوامع نوآور برای بین المللی کردن، پایداری و رشد" در تاریخ 19 الی 22 سپتامبر برگزار خواهد شد.

شرکت درکنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری نه تنها فرصتی برای اشتراک گذاری دانش بلکه یک فرصت عالی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ روسیه به شمار می آید.

شرکت کنندگان در برنامه ریزی سفر خود در نظر داشته باشند که در تاریخ 18 سپتامبر (پیش از کنفرانس) در صورت تمایل می توانند به همراه همکاران IASP از مناظر دیدنی اطراف مسکو بازدید نمایند و در تاریخ 19 سپتامبر (پیش از کنفرانس) سمیناری در خصوص اصول بنیادین پارک های علم و فناوری همراه با یک تور گردشگری در سراسر skolkovo Technopark برنامه ریزی شده است. پس از کنفرانس نیز تورهایی در نظر گرفته شده است.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس www.iasp2016moscow.com مراجعه نمایید.