اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 13485توسط شرکت راسپینا صنعت قشم/ پارک زیست فناوری خلیج فارس (قشم) فرصت مناسبی برای فناوران است

اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 13485توسط شرکت راسپینا صنعت قشم/ پارک زیست فناوری خلیج فارس (قشم) فرصت مناسبی برای فناوران استمدیر عامل شرکت راسپینا صنعت قشم مستقر در پارک زیست فناوری خلیج فارس از اخذ گواهینامه بین المللی تجهیزات پزشکی ایزو 13485:2016 توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک زیست فناوری خلیج فارس، محمود حاجی بابایی با اشاره به اهمیت این گواهی نامه افزود: این گواهی نامه پس از انجام ممیزی از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی و شرکت IMQ ایتالیا صادر شد.

وی ادامه داد: روند ممیزی برای صدور این گواهی نامه از سال گذشته آغاز شد و طی این مدت فضای اداری و صنعتی و تمام تجهیزات این شرکت مورد بررسی کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی و شرکت IMQ ایتالیا قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت راسپینا صنعت قشم با اشاره به اینکه محصولات این شرکت، تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی تولید و ارائه می شود گفت: رعایت الزامات سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایزو 13485 برای شرکت های تولیدی و خدماتی الزام شده و شرکت ها موظف به استقرار این سیستم و اخذ گواهینامه ایزو 13485 هستند.

حاجی بابایی ضمن تشکر از حمایت پارک زیست فناوری خلیج فارس ابراز امیدواری کرد، با تلاش مجموعه شرکت راسپینا صنعت قشم بتوانیم در آینده نه چندان دور شاهد موفقیت های بیشتری در زمینه پیاده سازی استانداردهای بین المللی باشیم.

به گفته وی، پارک زیست فناوری خلیج فارس به دلیل موقعیت آن فرصت بسیار مناسبی برای فعالیت شرکت های فناوری و دانش بنیان است که با استفاده از امکانات فراهم شده بتوانند هم تولید با کیفیت و هم فرصت مبادله با کشورهای همسایه داشته باشند.